Gomis ilk kez açıkladı! 'Comolli ile görüştük'

Sezon başında Fenerbahçe Sportif Direktörü Damien  Comolli  ile görüşen ve hakkında sarı lacivertli takıma transfer olacağı söylentileri çıkan  Bafetimbi Gomis  , Fenerbahçe hakkında konuştu.

haber7
0

Galatasaray ile Süper Lig de gol krallığı ve şampiyon yaşayan , şu anda ise kariyerini Suudi Arabistan ın Al Hilal takımında sürdüren  Bafetimbi Gomis  , Türkiye ye gelip beIN Sports a röportaj verdi.

Fransız forvet , sezon başında  Fenerbahçe  Sportif Direktörü Damien  Comolli  ile buluşması ve ardından hakkında çıkan  Fenerbahçe  ye transfer mi olacak? söylentilerine açıklık getirdi. 

 Comolli  BUNU BİLİYOR

Fenerbahçe ye büyük saygısı olduğunu söyleyerek söze başlayan  Gomis  ,  Comolli  ile  Fenerbahçe  ye gelmeden önce de konuşuyorduk.  Fenerbahçe  ye de Beşiktaş a da büyük saygı duyuyorum. Comolli ile sadece arkadaş olduğumuz için görüştük. Galatasaray dan başka bir takımda oynamayacağımı biliyor. Birbirimizi tanıyan iki insandık ve Türkiye de görüşmek istedik.  Fenerbahçe  ye ve taraftarlarına büyük saygım var.  Fenerbahçe  büyük bir kulüp. Onlara iyi bir sezon diliyorum ama Galatasaray ın arkasında kalmalarını istiyorum. şeklinde konuştu.

.yedigundem-title { font-size:20px !important;border-top: solid 1px rgba display: block; padding-top: 20px; margin-bottom: 12px; ...

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
2 + 2 =