Renault'dan uygun taksit ve sıfır faiz fırsatı

 Renault  , eylül ayında tüm binek ve hafif ticari modellerinde avantajlı başlangıç fiyatları ve artan ödemeli kredi seçenekleri ile müşterilerine cazip fırsatlar sunuyor.

haber7
0

Renault açıklamasına göre , eylül ayında tüm binek ve hafif ticari modellerinde avantajlı başlangıç fiyatları ve artan ödemeli kredi seçenekleri ile müşterilerine cazip fırsatlar sunan  Renault  , ayrıca hafif ticari modellerinde  sıfır   faiz  imkanı tanıyor. 

Kampanya dahilinde Clio HB 70 bin 900 TL den başlayan fiyat ve bin 500 TL den başlayan taksitlerle , Megane Sedan ise 95 bin 900 TL den başlayan fiyat ve 2 bin TL den başlayan taksitlerle satışa sunuluyor.  Renault  Captur un Icon 1.5 dCi 90 bg versiyonunda ise 20 bin TL ye varan indirim  fırsatı  yer alıyor. 

Diğer taraftan Renault’nun hafif ticari modellerinde 50 bin TL kredi ve 12 ay vade için  sıfır   faiz  oranı yer alıyor. Maksimum 100 bin TL kredi kullanacak hafif ticari araç müşterilerine ise 48 aya varan vade seçeneği ve 1 ,57  faiz  oranı mevcut. 

Müşteriler ,  Kampanya  kapsamında  Renault  Kasko da anında bin TL , uzatılmış garantide ise 500 TL indirim imkanına da sahip oluyor. 

.news-source-inline{margin-bottom: 20px;color: #A1A1A1;font-size: 15px; line-height: 15px;margin-top: 2px;font-family: "Gilroy Black" ,sans-serif;} .news-source-inline span { font-family: "Gilroy Bold" ,sans-serif; color: #7F7F7F;} KAYNAK: ...

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
2 + 5 =