'CHP önce İzmir'deki kayıp araçları bulsun'

Seçimden  önce  İBB'de tek yöneticiye 3 lüks makam aracı verildiğini iddia eden Ekrem İmamoğlu , belediyenin araçlarını Yenikapı'ya dizdi. Ancak iddia ettiği gibi filoda lüks araç yok , kamyonetler v

haber7
0

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve  İzmir  Milletvekili  Hamza Dağ  , Ekrem İmamoğlu nun  Yenikapı  daki  araç  manipülasyonuna ilişkin dikkati çeken açıklamalar yaptı. 

Nüfusu İstanbul un 3 te biri olan  İzmir  de toplu ulaşım ve kiralık araçlar hariç bin 700 den fazla  araç  olduğunu belirten Dağ , "Bir yerden başlamak istiyorsanız  İzmir  Büyükşehir in  kayıp  araçlarından ve İZSU daki gereksiz  araç  fazlalığından başlayabilirsiniz" dedi. Dağ şu ifadeleri kullandı: 

İstanbul Büyükşehir’de  araç  sayıları üzerinden manipülasyon yapılıyor ve bunun üzerinden bir fotoğraf veriliyor. Nüfus olarak İstanbul’un 3’te 1’i büyüklüğünde olan İzmir’de toplu ulaşım araçları ve kiralık araçlar hariç 1700’den fazla  araç  var.

CHP’nin matematiğinin tuttuğunu bugüne kadar hiç görmedik onun için şaşırmıyoruz. Bu arada  araç  konusunda bir yerden başlamak istiyorsanız  İzmir  Büyükşehir’in envanterinde ki  kayıp  araçlardan ve İZSU’daki gereksiz  araç  fazlalığından başlayabilirsiniz.

.news-source-inline{margin-bottom: 20px;color: #A1A1A1;font-size: 15px; line-height: 15px;margin-top: 2px;font-family: "Gilroy Black" ,sans-serif;} .news-source-inline span { font-family: "Gilroy Bold" ,sans-serif; color: #7F7F7F;} KAYNAK: HABER7 Yedi ...

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
1 + 6 =