Hollanda'da Radamel Falcao şaşkınlığı

 Radamel  Falcao'nun Türk Telekom Stadyumu'nda 25 bin taraftar önünde sözleşme imzalaması  Hollanda  basınının da dikkatini çekti.

haber7
0

Galatasaray ın Türk Telekom Stadyumu nda düzenlediği imza töreni , Avrupa nın birçok yerinde dikkat çekti. Onlardan birisi de  Hollanda  oldu.

Hollanda dan Voetbal International ,  Falcao  nun 25 bin taraftar önünde sözleşme imzalamasına dikkat çekerken  Falcao  , Galatasaray ın yeni forveti. Bu nasıl bir karşılama töreni! Bir de  Falcao  nun Galatasaray forması ile gol attığını düşünün. Taraftarlar , Monaco restoranlarındaki insanlardan biraz farklı tabii. sözlerini kullandı.

FEYENOORD TRANSFER NASIL YAPILIR GÖR

Feyenoord a yakın bir internet sitesi ise  Falcao  nun transferini Feyenoord , transferi bak nasıl düzenliyorlar... Bir daha transfer yapacaksan haberin olsun! şeklinde duyurdu.

.news-source-inline{margin-bottom: 20px;color: #A1A1A1;font-size: 15px; line-height: 15px;margin-top: 2px;font-family: "Gilroy Black" ,sans-serif;} .news-source-inline span { font-family: "Gilroy Bold" ,sans-serif; color: #7F7F7F;} KAYNAK: SPORX

.yedigundem-title { font-size:20px !important;border-top: solid 1px ...

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
1 + 6 =