Peugeot'dan yüksek verimli şarj edilebilir hibrit modeller

Yeni  şarj   edilebilir   hibrit  ürün gamını genişletmeye devam eden  Peugeot  , 225 HP/165 kW’a eş değer güç üreten ve  yüksek  verimlilik seviyesine sahip yeni versiyon ile  hibrit  pazarının en düşük CO2 emi

haber7
0

Peugeot açıklamasına göre , bir yandan ürün gamına yeni  elektrik  destekli  modeller  dahil etmenin mutluluğunu yaşayan şirket , diğer yandan bu yeni modellerin yeni Worldwide Harmonized Light Vehicle Test Prosedure (WLTP) protokolüne göre tüketim ve emisyon salım değerlerine ulaşmış olmasının heyecanını yaşıyor. 

Yeni  Peugeot  508  Hybrid  , 29 gram CO2/km emisyon salım değerine ve 1 ,3 lt/100 km tüketim değerine ulaşırken , tamamen elektrikli sürüşte 54 km menzile imkan tanıyor. Ailenin station wagon versiyonu 508 SW  Hybrid  ise 30 gram CO2/km emisyon salım değerine ve 1 ,3 lt/100 km tüketim değerine ulaşırken , tamamen elektrikli sürüşte 54 km menzile imkan sunuyor. 

Yeni  şarj   edilebilir   hibrit  ürün gamını genişletmeye devam eden  Peugeot  , 225 HP/165 kW’a eşdeğer güç üreten ve yüksek verimlilik seviyesine sahip yeni versiyon ile  hibrit  pazarının en düşük CO2 emisyon salım değerine imza atarken enerji geçiş sürecine büyük bir kararlılıkla devam ediyor. Bu doğrultuda  Peugeot  , içten yanmalı motora sahip bir otomobil ve  şarj   edilebilir   hibrit  bir otomobil arasında eşdeğer bir sahip olma maliyeti ve kullanım sunmayı hedefliyor. 

Bu yenilikçi motor seçeneğiyle Fransa da sene başından bu yana satış adetleriyle segmentine öncülük eden  Peugeot  508 , liderliğini daha da güçlendirecek. 

YÜKSEK ...

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
7 + 2 =