Yapay zeka ve 5G teknolojileri IFA’da boy gösterecek

Berlin’de her yıl düzenlenen Avrupa’nın en büyük tüketici elektroniği fuarı  IFA  2019 ,  Yapay  zekâ , sesli komut ve 5G’den ev aletlerine kadar son  teknolojileri  ziyaretçilere sunmak için kapılar

haber7
0

Bu yıl 59’uncusu düzenlenen IFA 2019 , 6-11 Eylül de Almanya’nın Berlin şehrinde ziyaretçilerini ağırlayacak. 

Bin 939 firmanın yeni teknoloji ürünlerini sergileyeceği fuarı binlerce kişinin ziyaret etmesi bekleniyor.

Geçen yılki fuara bin 814 firma ve 244 bin ziyaretçi katılmıştı.

2018 de  Yapay   zeka  , ekran gerçekliği artırılmış yeni tasarım televizyonlar ve enerji tasarruflu cihazların öne çıktığı fuarda bu yıl da yapay  zeka  , akıllı evler , sesli komut ve  5G  cihazların ilgi görmesi bekleniyor.

Bu yıl fuar katılımcılara  Yapay   zeka  konusunda yenilikçi eğilimleri izleme , karşılaştırma , yeni ürün ve teknolojilerle tanışma fırsatı sağlarken , sesli komutlu ve 5G’nin yoğun olduğu yenilikçi ürünleri kullanma imkanı da tanıyacak.

Bu yıl “verinin gücü” üzerine sempozyumlar düzenlenecek. Çığır açan teknolojilerin dijital geleceğimizi nasıl değiştireceğine ve şekillendireceğine yönelik oturumlar yapılacak. Ayrıca , uzmanlar ve şehirleri yönetenler otomobilde yaşanan değişimle geleceğin hareketliliğini masaya yatıracak ve ulaşımda son teknolojilerin insanların hayatlarını , işlerini ve sürüş alışkanlıklarını nasıl etkileyeceği konusunda da görüş alışverişinde bulunacaklar.

Fuarda Türk rüzgarı esecek

Küresel tüketici ...

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
4 + 6 =