İnfiale neden olan görüntülerle ilgili yeni gelişme!

Bursa'da , boşandığı eski karısının 12 yaşındaki kızına ve ikinci evliliğinden  olan  2 ,5 yaşındaki çocuğuna içki içirdiği videoları gören babanın suç duyurusu üzerine eski eşi ve onun kocası Uş

haber7
0

Bursa da yaşayan Serkan D. , 2009 yılında eşi Y.Ç. den ayrıldı. Çiftin 2007 yılında doğan kızlarının velayeti anne Y.Ç. ye verildi. Y.Ç. 2011 yılında bir  çocuk  babası A.Ç. ile evlendi. Y.Ç. ile A.Ç. nin bu evlilikten bir erkek çocukları dünyaya geldi. Serkan D. , şimdi 12 yaşında  olan  kızı C.Z.D. ile görüştüğü sıralarda , kızının cep telefonunu kontrol etti. Ancak gördükleri karşısında hayrete düştü.

KÜÇÜK ÇOCUĞA RAKI İÇİRDİLER

Serkan D. , eski eşinin hem kendisinden  olan  12 yaşındaki kızına , hem de  yeni  kocası A.Ç. den  olan  çocuğuna içki içirdiğini gördü. Gördükleri karşısında şok geçiren adam , telefonu biraz daha karıştırınca , bu sefer A.Ç. , ve Y.Ç. nin 2 ,5 yaşındaki oğullarına da rakı içirdiklerini gördü.

Videoda ,  alkol  kokusundan rahatsız olmayan , hatta elinden rakı bardağı alınınca ağlayan çocuğu gören Serkan D. , soluğu savcılıkta alarak eski eşi ve kocası hakkında suç duyurusunda bulundu.

 

 

GÖZALTINA ALINDILAR

Olayın ardından başlatılan soruşturma kapsamında savcılık talimatı ile anne Y.Ç. ile  yeni  eşi A.Ç. , polis tarafından oturdukları evde gözaltına alındı.

Çocukların ise Aile , Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı Uşak İl Müdürlüğü ...

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
7 + 2 =