450 kamyon toprak altında kalan araçlar kağıt gibi ezildi

Rize'de şiddetli yağış nedeniyle çöken istinat duvarının  altında   kalan  3 araçtan 2'si  toprak  altından çıkarıldı. Üzerlerine  450   kamyon   toprak  dökülen  araçlar   kağıt   gibi  ezildi.

haber7
0

Rize’de önceki gün Fener mahallesinde şiddetli yağış nedeniyle bir sitenin istinat duvarının çökmesi sonucu 3 araç  toprak   altında  kalmıştı. Araçlardan 2’si 3. gününde toplamda  450   kamyon  toprağın çöken duvarın üzerinden kaldırılmasıyla çıkartılabildi.  Üzerlerinde ortalama 6 bin 750 ton  toprak  bulunan Zafer Ekşi ve Evliya Çebi’ye ait araçlar , enkazın altından iş makineleriyle çıkartıldı.

"EVİME BİR PENCERE DAHA AÇILDI"

Öte yandan çöken istinat duvarının çökmesiyle 1. katta bulunan Fehmi Çelik’e ait evin duvarında delik açılırken , site yönetimine ait odanın da duvarı tamamen yıkılarak içeriye balçık doldu. Duvardan kopan parçaların isabet etmesi sunucu evinin duvarında delik açılan Fehmi Çelik “Selden dolayı duvar yıkıldı , duvarın parçası da evin duvarına vurdu. Duvar patladı , bizde kaskoya haber verdik gelip incelediler. Evime bir pencere daha açıldı. Ben o sıra evde değildim , eşim ve 5 yaşındaki çocuğum da köydeydiler. Burada olsaydılar çok korkarlardı” ifadelerini kullandı. 

.news-source-inline{margin-bottom: 20px;color: #A1A1A1;font-size: 15px; line-height: 15px;margin-top: 2px;font-family: "Gilroy Black" ,sans-serif;} .news-source-inline span { font-family: "Gilroy Bold" ,sans-serif; color: #7F7F7F;} KAYNAK: ...

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
6 + 1 =