Ev partisinde korkunç son! Bırakıp kaçtılar...

Karaman'da evinde 3'ü kız , 5 arkadaşıyla birlikte  alkol  alan 24 yaşındaki Berat Özçınar , 7'nci kattan merdiven boşluğuna düştü. Özçınar'ın öldüğünü anlayan arkadaş

haber7
0

Olay , saat 03.00 sıralarında  Urgan Mahallesi  nde meydana geldi. 7 katlı apartmanın en üst katında oturan Berat Özçınar , 5 arkadaşıyla birlikte evinde  alkol  almaya başladı.

Bir süre sonra daireden çıkan Özçınar , merdivenlerin demir korkuluğundan tutunurken dengesini kaybedip , boşluğa düştü. Beton zemine çakılan Özçınar , yaşamını yitirdi. Özçınar ın yanına inen arkadaşları , öldüğünü anlayınca korkup olay yerinden kaçtı. 

POLİSE KOMŞULAR HABER VERDİ

Gürültüyü duyup , dışarı çıkan bina sakinleri , Berat Özçınar ı kanlar içinde yerde yatarken bulup , polis ve sağlık ekiplerine haber verdi. Gelen sağlık ekibi , Özçınar ın yaşamını yitirdiğini tespit etti.

Polis yaptığı araştırmada , Berat Özçınar ın birlikte  alkol  aldığı arkadaşlarından H.S. yi evin yakınında beklerken yakaladı. Alkolün de etkisiyle korkup kaçtıklarını ifade eden H.S. , "3 kız , 3 erkek arkadaş evde  alkol  alıp eğleniyorduk. Berat a ayran falan içirdim. Daha sonra Berat dışarıya çıktı. Niçin çıktığını da bilmiyorum. Ben de arkasından gittim. Berat ı merdivenin demir korkuluklarından tek eliyle tutunmuş halde gördüm. Sonra dengesini kaybedip düştü , elinden tuttum ama kurtaramadım. Berat ın öldüğünü gören diğer arkadaşlar korkup kaçtı. O arkadaşların şu an tam ...

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
2 + 9 =