Çalmak istediği arı kovanları sonu oldu

Adana'da iki arkadaşıyla birlikte  arı  kovanlarını  Çalmak   istediği  ileri sürülen genç ,  arı  sokması sonucu kaldırıldığı hastanede hayatını kaybetti.

haber7
0

Edinilen bilgiye göre , olay merkez  Yumurtalık  ilçesine bağlı  Keltepe  Mahallesi nde meydana geldi. İddiaya göre , Eyyüp D. (28) ve 2 arkadaşı  Keltepe  Mahallesi nde sit alanı üzerine kurulu İbrahim Güvercin in kovanlarını çalmak istedi. Sabaha karşı kovanların yanına giden 3 şüpheli kovanlardan bir tanesini devirdi. Bunun üzerine kovandan çıkan arılar , Eyyüp D. yi birçok yerinden soktu. Bu nedenle zanlılar  kovanları  çalamadan olay yerinden kaçtı.

İlk başta arı sokması olduğu için 3 arkadaş önemsemeyip yollarına devam ederken , bir süre sonra Eyyüp D. fenalaştı. Arkadaşları hemen bir araçla genci Adana da özel bir hastaneye getirdi. Burada Eyyüp D. nin  arı  sokmasına alerjisi olduğu anlaşıldı. Yoğun bakımda tedavi altına alınan genç , kurtarılamadı.

Arı kovanlarının sahibi İbrahim Güvercin şahıslardan şikayetçi olurken ,  Yumurtalık  İlçe Jandarma Komutanlığı konuyla ilgili çalışma başlattı. 

Yedi Gündem Abone Ol

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
4 + 1 =