500 kilo altın söylentisi harekete geçirdi: Kazıda şaşırtan sonuç

Tekirdağ'da '500  kilo   altın  var' söylentisiyle 2 gün önce başlatılan  Kazıda  , yerden kaya parçası çıktı.  kazı  yaptıran arazinin sahibi , "Parayla zorum yok.  altın  çıkmadı diye üzü

haber7
0

Tekirdağ’ın Malkara ilçesinde bir vatandaşa ait evin yanında resmi  altın  arayışının ikinci gününde de sonuç çıkmazken , kazılan alandan dev bir kaya parçası çıktı. Ev sahibi Nevriye Köroğlu , “Parayla zorum yok ,  altın  çıkmadı diye üzülmedim , dedikodular son bulsun diye kazdırdım” dedi. 

 

 

Tekirdağ’ın konuştuğu o kazıyı merakla takip edenler hayal kırıklığı yaşadı. Malkara ilçesine bağlı Gönence Mahallesinde ikamet eden Nevriye Köroğlu , ‘400-500  kilo   altın  var’ dedikoduları üzerine evinin bahçesinde resmi  kazı  yaptırdı. İlk gün yapılan kazının ardından , ikinci gün de sonuç çıkmadı. Kepçenin kazdığı yerden çıkan büyük bir kaya parçası evin bahçesine bırakıldı. 

 

 

"Dedikodulardan kurtulmak için kazdırdım" 

Zengin olma hayali kurmadığını ifade eden ev sahibi Nevriye Köroğlu , “Kazı yaptırırken param gitti diye üzülmediğimi ve gönlümün rahat olduğunu açıkça söyleyebilirim. Asılsız iddiaların ardından sonuç olarak , biz de köylü de , herkes rahatladı. Tereddüt edilecek bir konu kalmadı. Büyük bir taş parçasından başka bir şey çıkmadı” diye konuştu. "Altını bulsam da köyden ayrılmazdım" 

Köroğlu , “Altın bulsaydık öğrencilere ve köye ...

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
5 + 1 =