500 polisle Bursa merkezli uyuşturucu operasyonu

 Bursa  İl Emniyet Müdürlüğü Narkotik Suçlarla Mücadele Şube ve Özel Harekat ekipleri yaklaşık  500  kişiyle  uyuşturucu  satıcılarına yönelik şafak  operasyonu  gerçekleştirdi. Koç başlarıyla

haber7
0

Bursa İl Emniyet Müdürlüğü Narkotik Suçlarla Mücadele Şube , Özel Hareket , Çevik Kuvvet , Asayiş Şube ve Narkotik köpeği dahil olmak üzere  500  kişilik  polis  ekibi  Bursa  il merkezi olmak üzere , İznik ilçesi ve İstanbul olmak üzere izini sürdükleri ve daha önceden belirledikleri çok sayıda ikamet ve şahıslara yönelik şafak  operasyonu  gerçekleştirdi.

BİR ÇOĞU UYKUDA YAKALANDI

Operasyon süresince Özel Harekat ekipleri koç başlarıyla kapıları kırıp girerken , çevik kuvvet ekipleri geniş çaplı güvenlik önlemi aldı. Dronelerin gökyüzünden takip ettiği operasyonda narkotik köpekleri ile evlerde yapılan aramalarda , yüklü miktarda  uyuşturucu  madde ele geçirildi. Şehrin giriş ve çıkışları trafik ve asayiş ekipleri tarafından tutularak çok sayıda araç ve vatandaşın kimlik sorgulaması yapıldı. Büyük bir çoğunluğu uykuda hazırlıksız yakalanarak gözaltına alınan şüphelilerin emniyetteki işlemlerinin tamamlanmasının ardından "Uyuşturucu ve uyarıcı madde ticareti yapmak" suçundan adliyeye sevk edilecekleri öğrenilirken , gözaltına alınan şüphelilerin resmi sayılarının emniyet müdürlüğü tarafından açıklanması bekleniyor.

Yedi Gündem Abone Ol

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
4 + 9 =