AÖL ek sınav sonuçları ne zaman açıklanacak? AÖL soru ve cevap anahtarı

AÖL ek  sınav   sonuçları  için meraklı bekleyiş başladı. 31 Ağustos - 1 Eylül tarihleri arasında gerçekleştirilen Açık Öğretim Lisesi ek sınavı sonrası 8. ve üzeri dönem öğrenciler Mill

haber7
0

Açık Öğretim Lisesi nden mezun olamayan öğrenciler 31 Ağustos - 1 Eylül tarihleri arasında AÖL ek sınavlarına girdi. 8. ve üzeri dönem öğrencilerinin katıldığı  sınav  sonra gözler Milli Eğitim Bakanlığı nın açıklayacağı  soru  ve  cevap  anahtarına akabinde ise sonuçlara çevrildi. Peki  AÖL ek  sınav   soru  ve cevaplar ne  zaman  açıklanacak? Açık Öğretim Lisesi  sınav  sonuçları ne  zaman  açıklanacak? tüm soruların cevapları haberimizde.

 

 

AÖL EK SINAV SONUÇLARI NE  zaman  AÇIKLANACAK!

 31 Ağustos - 1 Eylül tarihleri arasında düzenlenen  sınav  sonrası sınava giren tüm öğrenciler Milli Eğitim Bakanlığı nın açıklayacağı  sınav  sonuçlarını heyecanla bekliyor. AÖL ek  sınav  sonuçlarının ne  zaman  açıklanacağına dair henüz resmi bir açıklama bulunmuyor. Lakin geçtiğimiz yıl 6 Ekim de gerçekleşirken  sınav  sonuçları  21 Ekim de açıklanmıştı. Söz konusu verilere bakıldığında  sınav  sonuçlarının 16 Eylül de açıklanması bekleniyor. Ayrıca sınav sonuçları açıklanır açıklanmaz sonuçlara haberimizden ulaşabilirsiniz.

AÖL EK SINAV  soru  VE CEVAPLARI NE  zaman  AÇIKLANACAK!

AÖL ek sınavı  soru  ve  cevap  için de Milli Eğitim Bakanlığı henüz kesin bir tarih açıklamadı.  sınav  ...

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
6 + 6 =