Azerbaycan'dan AA'ya ödül

AA muhabiri Rehimov , Türkiye ile  Azerbaycan  arasındaki ilişkilerin gelişmesi ve Azerbaycan'ın dünyada tanıtılmasına yönelik yaptığı haberler dolayısıyla 'The Best Of Azerbaijan' ödülüne layık g&oum

haber7
0

Anadolu Ajansı (AA)  Bakü  muhabiri Ruslan Rehimov , medya alanıda yaptığı çalışmalarla Türkiye ile  Azerbaycan  ilişkilerine katkıları dolayısıyla "The Best Of Azerbaijan" ödülüne layık görüldü.

Başkent  Bakü  de düzenlenen  ödül  törenine , siyaset , sanat , televizyon ve iş dünyasından isimler katıldı.

E Medya Grup organizasyonuyla yapılan etkinlikte , alanlarında başarılı ve  Azerbaycan  için faydalı faaliyetler yürütenlere ödülleri takdim edildi.

AA muhabiri Rehimov a da Türkiye ile  Azerbaycan  arasındaki ilişkilerin gelişmesi ve  Azerbaycan  ın dünyada tanıtılmasına yönelik yaptığı haberler dolayısıyla "The Best Of Azerbaijan" ödülü verildi.

Törende ,  TRT   Bakü  muhabiri Fatih Avanos da ödüle layık görüldü.

.news-source-inline{margin-bottom: 20px;color: #A1A1A1;font-size: 15px; line-height: 15px;margin-top: 2px;font-family: "Gilroy Black" ,sans-serif;} .news-source-inline span { font-family: "Gilroy Bold" ,sans-serif; color: #7F7F7F;} KAYNAK: AA Yedi Gündem Abone Ol

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
7 + 6 =