Süper Lig ekibinde büyük şok! Transfer yasağı...

 Süper   Lig  ekibi Ankaragücü , yapılan bütün girişimlere rağmen  transfer  yasağının kaldırılamadığını açıkladı.

haber7
0

Başkent kulübünden yapılan açıklama şu şekilde:

Son 7 yılda verilen mücadele sonucu 2.  Lig  ve 1. Lig’de şampiyon olarak , camiamızın desteği ile kulübümüz hak ettiği yer olan Süper Lig’e yükselmiş , büyük bir başarı serüveni ile Süper Lig’de kalıcı olan bir takım haline gelmiştir.

İmkansız denilen olaylar karşısında ciddi mücadeleler veren ve tüm engelleri bir bir atlatarak bugünlere gelen kulübümüz için yönetim kurulumuz tarafından yoğun bir şekilde  transfer  yasağını kaldırmak adına mücadele verilmiştir. Yoğun istek ve arzuya rağmen yapılan tüm girişimler sonucu  transfer  yasağımız kaldırılamamıştır.

MKE  Ankaragücü  Spor Kulübü olarak , yapılandırma ile ilgili tam 8 ay önce tüm evrakları hazırlayıp , ilk başvuruyu yapan Süper  Lig  Kulübü olmamıza rağmen hiçbir sonuç alamadık. Fakat bu süre zarfında çok sayıda Süper  Lig  Kulübü bizim yapılandırmamızın kat ve kat üstü rakamlara borçlarını yapılandırdı ve  transfer  yapıp , kadrolarını güçlendirdiler.

Her türlü problemle karşı karşıya kalmamıza rağmen bilindiği üzere geçtiğimiz sezonun ikinci yarısında kurduğumuz kaliteli kadronun büyük bir çoğunluğunu takımımızda tutarak iskelet kadroyu oluşturduk. Bu kadro ile ilk 3 maç sonunda 5 puan toplayarak ligde 6. Sıraya yerleştik. İlk hafta Konyaspor deplasmanında ve ikinci hafta ...

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
7 + 8 =