TEM'de makas terörü! 24 saat geçmeden yakalandılar

 TEM  Otoyolu Seyrantepe mevkisinde lüks otomobillerle  makas  atan magandalar polisin dikkatli çalışması sonucu 24  saat   geçmeden  yakalandılar.

haber7
0

TEM Otoyolu Seyrantepe mevkisinde lüks otomobillerle süratli bir şekilde araçların arasında “makas” atarak yarışan iki  maganda  , sivil trafik polisleri tarafından 24  saat  geçmeden yakalandı. Ehliyetlerine el konulan ve 2 yıla kadar hapisle yargılanacak olan sürücülere , 4 bin 243 lira idari para cezası kesildi. 

İstanbul  TEM  Otoyolu Seyrantepe mevkisi Edirne istikametinde lüks otomobilli iki  maganda  , süratli bir şekilde seyrederek araçların arasında “makas” atmaya başlamış ve yarışmıştı. Trafiği tehlikeye düşüren sürücüleri , otomobildeki bir kişi cep telefonuyla kaydedip sosyal medyada yayınlamıştı. Görüntülerin medyaya yansımasının ardından harekete geçen Trafik Denetleme Şube Müdürlüğüne bağlı Sivil Trafik Ekipler Amirliği görevlileri çalışma başlattı. 

24  saat  GEÇMEDEN YAKALANDILAR

Görüntüleri incelemeye alan  polis  , magandaların 34 VA 2207 ve 34 LA 6103 plakalı otomobilleri kullandıklarını belirledi. Sürücülerin B.F. ve F.O. olduklarını da tespit eden  polis  , magandaları yakaladı. Şubeye götürülen sürücülerden F.O.’ya , (aksine bir işaret bulunmadıkça sürücülerin trafik kazası , arıza halleri , acil yardım , kurtarma , kar mücadelesi , kaza incelemesi , genel güvenlik ve asayişi sağlanması gibi durumlar dışında emniyet şeritlerini ve b anketleri ...

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
9 + 7 =