İbrahim Eren: TRT 2 ile uzun bir yolculuğumuz olacak

 TRT  Yönetim Kurulu Başkanı ve Genel Müdürü  Eren  , "TRT 2'yi daha geniş tabanlı bir platform , çok boyutlu , çok mecralı bir kültür sanat markası yapma hedefimiz var." dedi.  Eren  , "Kül

haber7
0

Edebiyattan tarihe , resimden tiyatroya , müzikten sinemaya kültürün ve sanatın her alanında kaliteli ve kapsamlı bir içeriği izleyiciye sunmayı hedefleyen  TRT  2 , kültür-sanatseverlerin buluşma noktası olma yolunda ilerliyor. 

"Anjelika Akbar ile Sesler" , "Film Gibi Hayatlar" , "Hayat Sanat" , "Tarih Söyleşileri" , "Felsefe Söyleşileri" , "Edebiyat Söyleşileri" , "Karalama Defteri" , "Aramızda Müzik Var" , "Bir Resim Bir Hikaye" , "Koleksiyoner" , "Sarayın Lezzetleri" ve "Sinema Dünyası" gibi programlara yer veren kanalda ,  kültür sanat  dünyasının birçok ünlü siması izleyici karşısına çıkıyor.

TRT Yönetim Kurulu Başkanı ve Genel Müdürü  İbrahim   Eren  , 22 Şubat tan itibaren yeni yüzüyle yalnızca  kültür sanat  içeriği sunmaya başlayan  TRT  2 nin yeni sezon hazırlıklarını değerlendirdi.

Eren , kültür ve sanata dair her şeyi izleyiciyle buluşturmayı hedeflediklerini ve bu konuda kısa sürede büyük mesafe katettiklerini söyledi.

TRT 2 nin kültür ve sanatın adresi olduğunu kaydeden  Eren  , "TRT 2 , ana akım televizyon kanallarının ve diğer tematik kanalların aksine daha sakin , daha naif , içerik ve estetik odaklı bir yayıncılık vizyonuyla yola çıktı. Hayata dair fikirleri olan , derinlikli düşünceye önem veren , popülerlikten önce niteliği önemseyen izleyicilerimiz için tasarlandı. Sıklıkla yaptığımız bir vurgu var.  TRT  2 sadece ...

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
2 + 2 =