İnternetten tanışıp yanına gitti, 21 gündür kayıp

Zonguldak'ta sosyal medyada tanıştığı kızla buluşmak için İzmir'e giden ve 21  gündür  haber alınamayan Mutlu Kıyar'ın (23) hayatından endişe eden ailesi ,  kayıp  başvurusunda bulundu.

haber7
0

Mutlu Kıyar , iddiaya göre  sosyal medya  üzerinden İzmir de yaşayan Y.G. isimli genç kızla tanıştı. Y.G. ile telefon üzerinden ailesini de tanıştıran  Mutlu Kıyar  , geçen 11 Ağustosta babasına "Baba ben İzmir de bir kızla tanıştım onunla evlenmek istiyorum. İzmir e gitmem lazım" dedi.

Otobüsle İzmir e giden  Mutlu Kıyar  , daha sonra babasını arayarak , Beni merak etmeyim İzmir deyim dedi. Baba Mustafa Kıyar , oğlundan bir daha haber alamayınca polise kayıp ihbarında bulundu.

21 gündür oğlundan haber alamadıklarını anlatan Mustafa Kıyar , "Mutlu ile en son o zaman görüştük. Mutlu dan haber alamıyoruz kayıplara karıştı. Telefonu kapalı. Kız arkadaşının da numarası var onu da aradık o da kapalı. Polis , jandarma ve yetkili birimlerden Mutlu nun bulunması için yardım istedik. Onlar da araştırıyor. Ne kızdan ne de çocuktan 21 gündür haber alabiliyoruz" dedi.

Çocuklarının hayatından endişe duyduklarını belirten Baba Kıyar , görenlerin polise veya jandarmaya haber vermesini istedi. 

Yedi Gündem Abone Ol

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
8 + 2 =