“Ülkemizin Birliği ve Bekası Kırmızı Çizgimizdir’’

 ASKON  Başkanı Orhan Aydın , ‘’Daha müreffeh bir Türkiye ve daha müreffeh günler için içeride birliğimizi ve dirliğimizi bozacak her türlü oluşumlara karşı topyekûn mücadelemizi deva

haber7
0

Anadolu Aslanları İşadamları Derneği (ASKON) , Aylık Ekonomi Değerlendirme Toplantısı’nın 7. Sini Mardin’de düzenledi.

ASKON Genel Başkanı Aydın konuya ilişkin şunları söyledi;

Omuz omuza çarpışarak elde ettik

Milletçe hep birlikte 30 Ağustos Zafer Bayramımızı kutladık. Ne mutlu ki bizlere tarihimize dönüp baktığımızda birçok kahramanlık destanlarının yazıldığını görmekteyiz. Bu destanlar yazılırken elbette büyük fedakârlıklarla yazıldı. Biz bu destanları aynı çatı altında birlik ve bütünlük içinde omuz omuza çarpışarak elde ettik.

Mardin ihracatta 1 milyar doları hakediyor

Şu an , o kadar güzel bir şehirdeyiz ki , tarifi imkânsız. Gönül ister ki ihracatta yarım milyon doları aşmış bir  Mardin  şehri hak ettiği gerçek potansiyele ulaşarak 1 milyar doların üzerinde ihracat yapabilen şehirler arasında yer alsın.  Mardin  ilimiz bunu çoktan hak ediyor.

Tabi elbette bunun gerçekleşebilmesi için yapılması gereken çok şeyler var. Bunun için öncelikle kardeşlik hukuku içinde birliğimize ve dirliğimize sahip çıkarak , ülke refahımızı ve bekamızı  Kırmızı  çizgilerle belirleyerek aynı çatı altında bu kadim şehri yarınlara hazırlamalıyız.

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
5 + 1 =