Türkiye'nin konuştuğu vahşet! Cesedi tandırda bulundu!

İzmir'de dövülerek öldürülen 5 yaşındaki çocuğun  Cesedi   tandırda  bulundu. Talihsiz çocuğun annesinin sevgilisi tarafından dövülerek öldürüldüğü ileri sürül&uu

haber7
0

Olay , geçtiğimiz hafta  Buca  ilçesinde meydana geldi.  İzmir  Emniyeti Çocuk Şube Müdürlüğü ekipleri , eşinden ayrıldığı öğrenilen M.D. nin oğlu Eymen Sadık Durak’a iyi bakmadığı ve şiddet uyguladığı yönünde ihbar üzerine araştırma başlattı.  Buca  ilçesinde belirlenen bir adrese gidildi. Adreste , Eymen in ve annesi M.D. nin bir süredir eve gelmedikleri bilgisini aldı. Bunun üzerine Asayiş Şube Müdürlüğü Cinayet Büro Amirliği ekipleri de soruşturmaya dahil oldu. Araştırmada M.D. nin ilçedeki yakınlarının evinde olduğu tespit edildi. 

 

 

SEVGİLİSİ TARAFINDAN DÖVÜLEREK ÖLDÜRÜLMÜŞ!

Bunun üzerine polis operasyon yaptı ve anne M.D. yi yakaladı. Küçük Eymen ise evde bulunamadı. Polislerin , Eymen in nerede olduğu yönündeki sorusuna M.D. , çelişkili ifadeler verdi. Daha sonra ise M.D. , oğlunun erkek arkadaşı tarafından dövülerek öldürüldüğünü itiraf etti. Gözaltına alınan M.D. ilk ifadesinde , Eymen in birlikte yaşadığı S.E. tarafından dövüldüğü sırada nefessiz kalıp yere düştüğünü söylediği , cansız bedenini de  Buca  ilçesi Kaynaklar Mahallesi ne götürüp kullanılmayan tandır içine koyduklarını itiraf ettiği belirtildi. 

 

 

CESEDİ ...

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
1 + 5 =