Siyaset dünyası sünnet töreninde buluştu

AK Parti Grup Başkanvekili Bülent Turan ve eşi Kevser Turan’ın oğulları Ömer , Kerem ve Asaf’ın  sünnet  törenleri Çanakkale’nin Lapseki ilçesinde yapıldı.

haber7
0

Törene; Türkiye Büyük Millet Meclisi (TBMM) Başkanı Mustafa Şentop , Adalet Bakanı Abdülhamit Gül , Tarım ve Orman Bakanı Bekir Pakdemirli ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın oğlu Bilal Erdoğan ve Kanal 7 Medya Grubunu temsilen Haber 7 Genel Yayın Yönetmeni Osman Ateşli de katıldı.

 

 

 

Lapseki’de gerçekleştirilen programda Çanakkale Valisi Orhan Tavlı ve AK Parti Çanakkale Milletvekili Jülide İskenderoğlu da yer aldı.  Tören  öncesi vatandaşlar , Turan çiftini tebrik etmek için platform önünde uzun kuyruklar oluşturdu. Turan ailesi saatlerce vatandaşların tebriklerini kabul ederek kendileri ile fotoğraf çektirdi. 

 

 

Saat 19:00 da Mevlid-i Şerif ile başlayan program sonrası saat 20:00 da misafirlere yemek ikramı yapıldı. Saat 20:30-22:30 arasında ise ilahiler okundu; Türk halk müziği , Türk sanat müziği ve halk oyunları gösterisi oldu. Program , gecenin geç saatlerine kadar etkinlikler ve ikramlarla devam etti. 

Öte yandan Turan ailesi daha önce yaptıkları açıklamada törene çelenk gönderilmemesini , bunun yerine Türk Kızılayı na bağış yapılmasını istemişti. Bu sebeple törende herhangi bir çelengin olmaması dikkat çekti. 

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
3 + 9 =