İstanbul 3 noktadan aranıyor: Çok sayıda polis katıldı

İstanbul'un 39 ilçesinde "Yeditepe Huzur" uygulaması gerçekleştiriliyor. Uygulama kapsamında  Çok   sayıda  polisin katılımıyla kara , hava ve deniz ulaşım noktalarında da denetimler yapılıyor.

haber7
0

İstanbul da "Yeditepe Huzur" asayiş uygulaması kapsamında 39 ilçede denetim gerçekleştiriliyor.

İstanbul Emniyet Müdürü Mustafa Çalışkan ın talimatları doğrultusunda Asayiş Şube Müdürlüğü koordinasyonundaki "Yeditepe Huzur 2019-14" uygulaması saat 20.00 de başladı.

Uygulamaya , Asayiş Şube Müdürlüğü personeliyle ilçe emniyet müdürlükleri , Önleyici Hizmetler , Trafik Denetleme , Havacılık , Narkotik Suçlarla Mücadele ,  İstanbul  ve Sabiha Gökçen Havalimanı , Deniz Limanı şubelerinin yanı sıra Özel Harekat ekipleri katılıyor.

Bu kapsamda , kara , hava ve deniz ulaşım noktalarında da denetimler yapılıyor. Şüpheli kişilere yönelik Genel Bilgi Toplama (GBT) kontrolleri yapılan uygulamada , aranan kişiler ile silah , bıçak ve uyuşturucu madde taşıyanlar üzerinde duruluyor.

Trafik kontrollerinin yapıldığı denetime ,  polis  helikopteri de destek veriyor.

Narkotik köpeklerinin de araçlardaki aramalara katıldığı uygulama saat 23.59 a kadar sürecek.

.news-source-inline{margin-bottom: 20px;color: #A1A1A1;font-size: 15px; line-height: 15px;margin-top: 2px;font-family: "Gilroy Black" ,sans-serif;} .news-source-inline span { font-family: "Gilroy Bold" ,sans-serif; color: #7F7F7F;} KAYNAK: AA

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
3 + 7 =