Tekstilcilerin Rusya atağı

Dosso Dossi Fashion Show , yurt dışındaki fuar ağına Moskova'yı da dahil etti.

haber7
0

Dosso Dossi Holding den yapılan açıklamaya göre , "Business Holiday" konsepti altında  tekstil  ve pazarlama organizasyonu gerçekleştiren Dosso Dossi Fashion Show , yurt dışındaki fuar ağına Moskova yı da kattı.

 

 

Türkiye de aralık ve haziran ayları olmak üzere yılda iki kez gerçekleştirilen organizasyonlarda Türk  tekstil  ürünlerini 30 ülkeden gelen hazır giyim alıcılarına pazarlayan Dosso Dossi Fashion Show , pazarlama ağını genişletiyor. Bakü ve Almatı nın yanında  Rusya  nın başkenti Moskova da yurt dışı fuar takvimine eklendi.  

Moskova Crowne Plaza da 27-29 Ağustos ta gerçekleştirilen Dosso Dossi Fashion Show ,  Rusya  ve bölge ülkelerinde etkili olan  tekstil  toptancılarının ilgisini çekti.

 

 

"RUSYA SEFERİMİZ BAŞKA ÜLKELERDE DE DEVAM EDECEK"

Açıklamada görüşlerine yer verilen Dosso Dossi Holding Üst Yöneticisi (CEO) Hikmet Eraslan , Türkiye ye gelemeyen  tekstil  alıcılarına ulaşmak için yurt dışı fuarına büyük önem verdiklerini belirterek , şunları kaydetti: 

"Organizasyonumuz artık farklılıklarıyla da dikkatleri üzerine çekecek. Yılda iki kez Antalya’da yaptığımız şovumuz , artık yurt içinde haziranda Antalya da , ocak ayında ise Bursa Uludağ da olacak. Yurt dışında ise Azerbaycan Bakü ve Kazakistan Almatı dan sonra Moskova da ...

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
6 + 7 =