Batman'daki vahşi cinayette yeni gelişme

Otogarda meydana gelen olayın korkunç görüntüleri ortaya çıkarken , cinayetin ardından 2 kişi tutuklandı. Bu arada olaya müdahalede yetersiz kalan polisler açığa alındı.

haber7
0

Batman Şehirlerarası  Otogar  da yaşanan kan davası cinayetinin görüntüleri ortaya çıktı.

KAN DAVASINA DÖNÜŞTÜ 20 yaşındaki Suat Yüksekbağ’ın ağabeyi geçtiğimiz yıl Siirt’in Baykan ilçesine bağlı Ziyaret beldesinde bir  cinayet  işledi ve bu nedenle cezaevine konuldu. İddiaya göre; öldürülen şahsın ailesi cinayeti kan davasına dönüştürdü ve intikam peşine düştü.

OTOGARDA PUSU KURDULAR Suat Yüksekbağ’ın 15 gün önce askerden geldiğini ve babasının yanına mevsimlik işçi olarak çalışmaya gideceğini haber alan R.K. ve A.K. kardeşler , öldürülen ağabeylerinin intikamını almak için  Batman  otogarında pusu kurdu. Yüksekbağ’ı otogarda gören R.K. ve A.K. kardeşler , korkunç cinayeti işlemek için harekete geçti. Yaşanılan kovalamaca sonucu  Otogar  içinde talihsiz genci yakalayan R.K. ve A.K. kardeşlerden biri , Suat Yüksekbağ’ı defalarca bıçakladı.

BAŞINDA ÖLMESİNİ BEKLEDİ Kavga sırasında büyük bir kargaşa yaşanırken; Yüksekbağ’ı bıçaklayan kardeşlerden biri , soğuk kanlılıkla başında bekleyip çevredekileri yaralı gence yaklaştırmadı. Kanlar içindeki gencin başında bekleyen ve can çekişmesini seyreden katil zanlısı uzun süre direndi.

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
3 + 1 =