Savcı Sayan 'bu onlara ders olsun' deyip duyurdu! İmzayı attık

 Ağrı  Belediye Başkanı  Savcı   Sayan  , 360 belediye çalışanına yönelik toplu iş sözleşmesi yaptıklarını duyurarak , "Bugüne kadar Türkiye'de işçi çıkarmayan tek belediye  Ağrı  Belediyesidir. İ

haber7
0

Ağrı Belediyesi ile DİSK Genel-İş Sendikası  Ağrı  Şubesi arasında 360 belediye çalışanına yönelik toplu iş sözleşmesi yapıldı.

Belediye Başkanı  Savcı   Sayan  , belediye binasında düzenlenen programda yaptığı konuşmada , belediye işçilerini kapsayan 2 yıllık yüzde 23 lük zam anlaşması imzaladıklarını söyledi.

"İŞÇİ ÇIKARMAYAN TEK BELEDİYE BİZİZ"

Ağrı da bugüne kadar hiçbir belediye işçisini işten çıkarmadıklarını ve kimseyi ekmeğinden etmeyeceklerini ifade eden  Sayan  , şöyle konuştu: "Bugüne kadar  Türkiye  de işçi çıkarmayan tek belediye ,  Ağrı  Belediyesidir. İnşallah Allah ın izniyle hiç kimsenin ekmeğiyle oynamayız. Siyasi düşüncesi ne olursa  olsun  , hangi siyasi düşünceye sahip olursa  olsun  , memleket , vatan , bayrak düşmanı olmadıktan sonra gayesi evine ekmek götürmesi ve işinde çalışması olduktan sonra bizim gibi düşünmek zorunda değil. Bizim gibi hareket etmek zorunda değildir. Bizim için memleket , vatan , bayrak , millet sevgisi önemlidir. Bu devlet hepimizindir. Birlikte devletimizi güzelleştirelim , ülkemizi güzelleştirelim. Bunu başarabilirsek her işi başarırız."

Sayan , belediyenin bütün imkanlarını göz önünde bulundurarak makbul bir rakamda anlaştıklarını belirterek , kavga ve gürültü olmadan  Türkiye  ye örnek ...

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
3 + 4 =