Şırnak'ta 2 PKK'lı teslim oldu
Etiketler:

Şırnak'ta PKK'lı 2 terörist güvenlik güçlerine  teslim  oldu. Teröristlerin Kıran-2 Operasyonu'nda güvenlik güçlerinin yoğun , etkin ve etkili faaliyetleri neticesinde  teslim  olduklarını beyan

haber7
0

Şırnak ta 2  PKK  lı terörist  teslim  oldu.  teslim  olan teröristlerin Kıran-2 Operasyonunda güvenlik güçlerinin yoğun , etkin ve etkili faaliyetleri neticesinde  teslim  olduklarını beyan ettikleri bildirildi.

Valilikten yapılan açıklamaya göre , Çakırsöğüt Jandarma Komando Tugay Komutanlığı 5 inci Jandarma Komando Tabur Komutanlığı Namazdağı Üs Bölgesinde , Güllüce Dağı eteklerinden üs bölgesi istikametine doğru silahsız ve teçhizatsız yaya olarak yaklaşmakta olan 2 kadın tespit edildi.

Kadınlar , güvenlik güçlerinin çağrılarına olumlu yanıt vererek  teslim  oldu.

Yapılan araştırmada kadınların Çatak İlçe Jandarma Komutanlığınca kayıp olarak aranan M.O. ve S.T. isimli terör örgütü mensupları olduğu anlaşıldı.

Şırnak İl Jandarma Komutanlığı Terörle Mücadele Şube Müdürlüğü personelince  teslim  alınan teröristler gözaltına alındı.

Teröristlerin 27 Ağustos ta başlatılan Kıran-2 Operasyonu’nda , güvenlik güçlerinin uyguladığı yoğun , etkin ve etkili faaliyetler neticesinde  teslim  olduklarını beyan ettikleri bildirildi.

.news-source-inline{margin-bottom: 20px;color: #A1A1A1;font-size: 15px; line-height: 15px;margin-top: 2px;font-family: "Gilroy Black" ,sans-serif;} .news-source-inline span { font-family: "Gilroy Bold" ,sans-serif; color: #7F7F7F;} KAYNAK: ...

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
3 + 8 =