Obi Mikel'in menajerinden ayrılık cevabı!

Menajer Necdet Ergezen ,  Obi  Mikel'in Trabzonspor'dan ayrılacağı yönündeki haberlere sosyal medya hesabından cevap verdi.

haber7
0

Bugün bazı basın yayın organlarında yer alan "Obi  Mikel  depremi , eşi Trabzon dan ayrıldı kendisi de sözleşmesinin feshini istedi" yönünde çıkan haberlerle yönelik  Obi   Mikel  in menajeri Necdet Ergezen den sert bir açıklama geldi."OBİ MİKEL , TRABZON DA MUTLU" John  Obi   Mikel  in menajeri Necdet Ergezen "Obi  Mikel  Trabzon da mutlu ve bugün önemli bir mücadeleye çıkacak. Kendisini tamamen  Trabzonspor  a adamış durumda. Sözleşmesini fesih etmek istiyor şeklinde çıkan haberler gerçeği yansıtmıyor. AEK ve Fenerbahçe maçı öncesi çıkan bu haberleri samimi bulmuyorum." dedi."KIZ ARKADAŞI ŞEHİRDEN AYRILDI" Oyuncunun kız arkadaşı Olga nın şehirden ayrılması konusuyla ilgili konuşan Ergezen "Obi nin kız arkadaşı Olga ise çocuklarını okula yazdırmak ve özel işlerini gerçekleştirmek suretiyle Trabzon dan ayrıldı." dedi. (Haber61)

.yedigundem-title { font-size:20px !important;border-top: solid 1px rgba display: block; padding-top: 20px; margin-bottom: 12px; } GÜNÜN ÖNEMLİ ...

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
5 + 9 =