Rüyada kaybolduğunu görmenin tabiri: Rüyada kaybolmak iyi midir kötü müdür

 Rüyada  kaybolmak; bu kimselerin yaşam çizgisinin değişeceğine , hayatında köklü değişiklikler yaşayacağına ve ömrünün devrinin döneceğine işaret etmektedir.  Rüyada   kaybolduğunu   görmenin  bir d

haber7
0

Rüyada  kaybolduğunu  görmek; dünyadaki nasip ve kısmetin azlığına delalet etmektedir. Başka bir yoruma göre dekişinin duygusal olarak yorgun olduğu , kafasının ve hislerinin de karışmış olduğu anlamına gelir.Diğer tabircilere göre ise rüyada  kaybolmak  , içerisinde ciddi mesajlar verildiği için dikkate alınması gerekmektedir. Bu kişilerin gelecekte karşılarına çıkacak olumlu ve olumsuz durumlar hakkında kendilerine yol gösterildiğini bilmelidir.

Rüyasında  kaybolduğunu  gören kişi , büyük bir sıkıntı yaşayacağı ve istemediği bir durumdan dolayı hayal kırıklığı yaşayacağı anlamına gelir ve rüya sahibi yaşadığı olaylardan dolayı kendini iyice salacağı ve artık olaylara sağlıklı bir şekilde yaklaşamayacağı anlamına gelir.

Rüyada aile halkından anne , baba , eş , çocuk gibi birisinin  kaybolduğunu  görmek , keder ve sıkıntıyam delalet eder. Rüyada kaybolmuş kimse görmek garip birine yahut kişinin kendini dünyaya vererek erdemlerini yitirmesine , kişinin eşya yahut elbiselerin kaybolması bunları yitirmesine alamettir.

Rüyada Çocuğunun  kaybolduğunu  Görmek:

Rüyada çocuğunun  kaybolduğunu  görmek , rüya sahibinin şansının ve bahtının kapanmasına alamet eder. Kişinin huzur içinde ve sükunetle süren mutlu ...

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
8 + 6 =