Diriliş Osman ne zaman başlıyor? Diriliş Osman yeni sezon fragmanı...

 ATV  ekranlarında yayınlanacak olan  Diriliş   Osman  ne  zaman  başlıyor? 5  sezon  boyunca reyting rekoru kıran  Diriliş  Ertuğrul'un devam dizisi olan  Diriliş  Osman'ın  yeni   sezon   fragmanı  ve başlangıç tarihi büyük merak kon

haber7
0

Diriliş  Osman   yeni   sezon  hazırlıkları tüm hızıyla devam ediyor. 5  sezon  boyunca izlenme rekorları kıran  Diriliş  Ertuğrul un devam dizisi olan  Diriliş   Osman  ATV ekranlarına transfer oldu.  yeni  sezonda güçlü oyuncu kadrosu ve savaş sahneleriyle ön plana çıkmayı hedefleyen  Diriliş  geçtiğimiz sene olduğu gibi Eylül sonu Ekim başında başlaması bekleniyor. Önümüzdeki günlerde yayınlanacak fragmanla birlikte başlangıç tarihinde netlik kazanacak. Sevilen dizi TRT 1 de olduğu gibi her çarşamba akşamı izleyici ile buluşacak. 

 

 

DİRİLİŞ  Osman  NEREDE ÇEKİLİYOR?

Diriliş  Osman  dizisi İstanbul ilinin Beykoz ilçesine bağlı Riva da kurulan platoda çekiliyor. Dizinin çekim yerinde devasa kaleler , hanlar , hamamlar , camiler , kiliseler , en ince ayrıntısına kadar titizlikle inşa edildi. Şu anda Avrupa nın en büyüğü olan platoda 60 ayrı marangoz ekibi çalışıyor. Dizide 800 metrelik yapay göl ise koca bir nehir olarak aktarılacak. Şuanda  Diriliş   Osman  dizi setinde 1500 kişi  yeni   sezon  içim hummalı bir şekilde çalışıyor.

 

 

YENİ SEZONDA YER ALACAK OYUNCULAR

Burak Özçivit Ragıp Savaş Ayşegül Günay Hazal Subaşı Saruhan ...

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
5 + 2 =