HDP'li belediyelerde inanılmaz kampanya: Dağa çocuğunu gönderene...

Hürriyet Gazetesi yazarı Abdülkadir Selvi , HDP'li bazı belediyelerin tamamen PKK/KCK'nın kontrolüne girdiğini , işten çıkarılanların yerine KCK'nın belirlediği kişilerin alındığını ve hatta belediye baş

haber7
0

Abdülkadir Selvi ,  Hürriyet  gazetesinde bugünkü yazısında kayyum atanan  HDP  li belediyelerle ilgili çarpıcı bilgileri aktardı.

Belediyelerin , bir dönem duran  Dağa  çıkışları yeniden başlattığının altını çizen Selvi , söz konusu belediyelerin , başkanın makamına kadar PKK/KCK nın kontrolüne girdiğini , hatta Belediye Başkanı nın e-imzasının da teröristler tarafından kullanıldığını yazdı.

Abdülkadir Selvi ni yazısından ilgili bölüm şu şekilde:

"BELEDİYELER DAĞA ÇIKIŞLARI BAŞLATTI" İDDİASI

O yüzden Diyarbakırlı Hacire Akar’ın  HDP  binasının önünde gerçekleştirdiği oturma eylemini önemsedim. Bir anne çocuğunun  Dağa  kaçırılmasını böylece önledi. Eğer kayyım atanmasaydı Hacire Akar bu eylemi  Diyarbakır  Büyükşehir Belediye Başkanlığı’nın önünde yapacaktı. Aynen 2014 yılında bir grup annenin aylarca süren oturma eyleminde olduğu gibi. Çünkü son gelen bilgiler kayyım atanan belediyelerin yeniden  Dağa  adam göndermeye başladığı yönünde.  Diyarbakır  ,  Van  ve Mardin’de iki yönlü bir trafik tespit ediliyor. Bana ulaşan bilgiler şu yönde:

KANDİL İN BELEDİYELERE MUTLAK BİR HAKİMİYET KURDUĞU SÖYLENİYOR

1- Belediye üzerinden  Dağa  çıkışlar başlıyor. ...

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
9 + 3 =