GASMEK ücretsiz başvuruları başladı

 Gaziantep  Büyükşehir Belediyesi Sanat ve Mesleki Eğitim Kursları (GASMEK) 2019-2020 Güz Dönemi Kursları için  ücretsiz  online kayıtlar başladı. Kayıtlar 22 Eylül 2019 tarihine kadar devam edecek.

haber7
0

Büyükşehir Belediye Başkanı Fatma Şahin’in temellerini attığı günden bu yana yürüttüğü çalışmalar sonucunda yakaladığı başarılarla Gaziantep’in markası haline gelen  GASMEK  , yeni dönem için kayıt almaya başladı.

İnsan odaklı çalışmaya odaklanan  GASMEK  , 2019-2020 Güz Dönemi’nde 33 merkezde 30 farklı alanda 400 branştan oluşan kurslarıyla Gazianteplileri ağırlayacak. Kurslara katılmak isteyenler , 26 Ağustos-22 Eylül 2019 tarihlerinde internet ortamında www.gasmek.org.tr adresinden kayıt yaptırabilecek.

Geniş yelpazeli , her kesime hitap eden kurslarıyla , içindeki yeteneği keşfetmek isteyenlerin ilgisini çeken  GASMEK  , insanların iş ve yaşam becerilerini kazanma , sektörlerin ihtiyaç duyduğu ara kademe eleman açığını kapatmayı hedefliyor.

Kurslarda bu dönem , unutulmaya yüz tutmuş geleneksel el sanatları , bilgisayar , dil eğitimleri , sağlık , spor ve müzik eğitimleri olmak üzere birçok branşta eğitimler verilecek.

.yedigundem-title { font-size:20px !important;border-top: solid 1px rgba display: block; padding-top: 20px; margin-bottom: 12px; } GÜNÜN ...

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
1 + 8 =