Haluk Levent'ten Emine Bulut'un kızı için en anlamlı jest! Çok mutlu etti

Tutum ve davranışlarıyla topluma büyük örnek olan sanatçı  Haluk   Levent  ,  Emine  Bulut'un babası  Fedai Varan  tarafından acımasızca katledilişine şahit olan F.B.B. ile telefonda görüntülü görü

haber7
0

Bilhassa son dönemlerde destek verdiği sosyal sorumluluk projeleriyle adından sıklıkla söz ettiren ve kamuoyunun göğsünü kabartan çalışmalara imza atan usta sanatçı  Haluk   Levent  ,  Fedai Varan  tarafından vahşice canına kıyılan  Emine   Bulut  un  kızı  için en  anlamlı  jestte bulundu. Büyük bir insanlık örneği sergilemesi sayesinde Twitter platformunda TT (Trend Topic) listesinde yer alan  Haluk   Levent  ,  Emine   Bulut  un eski eşi  Fedai Varan  tarafından cinayete kurban gitmesine çok acı bir şekilde şahit olan F.B.B ye sahip çıktı ve kendisiyle bizzat görüntülü telefon görüşmesi gerçekleştirdi.

Yasak Elma nın yıldızı Şevval Sam ilk defa açıkladı! Hastalığı yüzünden...

Emine  Bulut  un  kızı  F.B.B ye en başından itibaren maddi-manevi desteğini üzerinden çekmeyen  Haluk   Levent  , kişisel Twitter hesabı aracılığıyla kendisiyle görüntülü telefon görüşmesi yaptığı esnada  mutlu  olarak yüzünde tatlı bir tebessüm oluşan F.B.B nin fotoğrafını paylaşmayı ihmal etmedi. Bununla birlikte talihsiz  Emine   Bulut  vakasının yaşandığı ilk günden itibaren Milli Eğitim Bakanlığı ve Aile , Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı ile beraber annesi  Emine  Bulut’un , babası  Fedai Varan  tarafından katledilişine tanıklık eden F.B.B.’nin yanında olduklarının özellikle altını çizerek herkesin takdirini toplamayı başardı.

ATV Sen ...

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
3 + 5 =