Nissan'dan bir çılgın teknoloji daha: Kendi kendine giden golf topu geliştirdi!

 Nissan  yine meraklılarını şaşırtacak bir  teknoloji  ile geliyor.  daha  öncesinde  Kendi  kendini toplayan ofis teknolojisi ile adından sıkça söz ettiren Japon  teknoloji  devi , şimdi de  Kendi   kendine   giden  otonom  golf   topu  geliştirdi.

haber7
0

Nissan , görenleri hayrete düşüren bir yeni bir ürünü piyasaya sürmeye hazırlanıyor. Türkiye de zenginlerin oynadığı oyun olarak bilinen  golf  oyunu için otonom  golf   topu  geliştiren Japon  teknoloji  devi , söz konusu  teknoloji  sayesinde yeni nesil otonom teknolojisini test ediyor. 

 

 

NİSSAN IN GELİŞTİRDİĞİ OTONOM  golf   topu  DELİĞİ KENDİLİĞİNDEN BULUYOR!

OtoPilot üzerinde çalışmalarına devam eden  Nissan  , geliştirdiği ProPilot 2.0 sisteminin reklamını bir  golf   topu  ile yaptı. ProPilot 2.0 sistemine sahip  golf   topu  ,  Kendi  ekseni etrafında dönebiliyor , yay çizebiliyor ve kendiliğinden hızlanarak deliği kolayca bulabiliyor. Bu sayede  golf  oyuncularının her seferinde deliğe isabetli atışlar atabiliyor. 

Buna ek olarak  ProPilot 2.0  sistem  topu  izleyen bir kamera algoritması sayesinde yönünü buluyor ve kendiliğinden hareket edebiliyor.

Japon  teknoloji  devi  Nissan  bildiğiniz gibi  daha  öncesinde kendiliğinden hareket eden ofis sandalyeleri üretmişti ve uzun süre sosyal medyanın gündemi haline dönüşmüştü şimdide kendiliğinden hareket eden  golf   topu  gündem olacak gibi görünüyor.

Yedi Gündem Abone Ol

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
8 + 7 =