Bahşiş kavgasında damat ve babası bıçaklandı

Erzurum'da düğünde dağıtılan zarfları dağıtımı sırasında çıkan kavgada damadın da aralarında bulunduğu 4 kişi bıçaklandı.

haber7
0

Erzurum da , düğünde dağıtılan  Bahşiş  zarflarının tamamını almak isteyen Y.K. nin (15) tokatlanması üzerine çıkan kavgada  damat  ile babasının da aralarında bulunduğu 4 kişi bıçaklanarak , yaralandı. Polis , küçük çocuk ile  babası  ve ağabeyini gözaltına aldı.

Olay , Palandöken ilçesindeki Harput Mahallesi nde meydana geldi.  damat  Serhat Ö. (34) , sabah saatlerinde konvoy eşliğinde , gelini , Harput Mahallesi ndeki evlerine getirdi. Bu sırada da konvoydaki araçlar ile gelin arabasından içinde para bulunan  Bahşiş  zarfları dağıtılmaya başlandı. İddiaya göre Y.K. (15) gelin arabasında bulunan zarfların hepsini almak istedi. Bunun üzerine bir kişi , Y.K. yi kolundan yakadı ve tokatladı.

Y.K. de aynı mahalledeki evine giderek , ailesine dövüldüğünü söyledi. Baba Mehmet K. , diğer oğlu Bilal K. ve Y.K. yi beraberine alıp ,  düğün  alanına geldi.  Baba ve oğulları ,  damat  Serhat Ö. ve  babası  Erdal Ö. ile tartıştı. Ancak tartışma kısa sürede bıçaklı kavgaya dönüştü.  damat  ve  babası  ile Bindal Ö. ve Bekir G. bıçaklanarak , yaralandı.

Bölge Eğitim ve Araştırma ile Atatürk Üniversitesi Tıp Fakültesi Araştırma Hastanesi ne kaldırılan yaralıların durumlarının iyi olduğu öğrenildi.

Polis , Y.K. ile birlikte baba Mehmet K. ile ağabey Bilal K. yi gözaltına aldı. Baba ve oğullarının suçlamayı kabul etmedikleri ...

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
4 + 6 =