Kazada ölen babanın son paylaşımı yürek burktu

Konya'da 4 gün önce trafik kazasında bir yaşındaki oğlunu kaybeden Vedat Ceylan ,  cenaze  dönüşünde trafik kazasında hayatını kaybetti. Ceylan'ın sosyal medyadan , "Yavrum hiç oralara gidesim yok. Ama b

haber7
0

Konya da bugün geçirdiği  Kazada  hayatını kaybeden Şanlıurfalı  babanın  4 gün önce trafik kazasında ölen oğlu için sosyal medyadaki son  paylaşımı  yürek burktu.

Konya nın Ereğli ilçesinde yakıtı biten ve yoldan geçen kamyona halatla bağlanarak götürülen otomobile tırın çarpması sonucu 3 kişinin öldüğü , 2 kişinin yaralandığı kazadan dram çıktı.

Kazada ölen tarım işçisi Vedat Ceylan ın (26) 4 gün önce Konya daki başka bir trafik kazasında 1 yaşındaki oğlu Rohat Ceylan ı kaybettiği öğrenildi.

Çocuğunun  cenaze  ve taziye işlemlerini gerçekleştirdiği memleketi Şanlıurfa dan işine dönmek üzere Konya ya doğru yola çıkan Ceylan , sosyal medya paylaşımında bulundu.

Ölen evladının fotoğrafına yer verdiği son paylaşımında Ceylan , "Yavrum hiç oralara gidesim yok. Ama babanı affet. En yakın zamanda baban yanında olacak. Rahatım." ifadelerini kullandı.

Ceylan , paylaşımından kısa bir süre sonra geçirdiği trafik kazasında beraberindeki 2 kişiyle hayatını kaybetti.

.news-source-inline{margin-bottom: 20px;color: #A1A1A1;font-size: 15px; line-height: 15px;margin-top: 2px;font-family: "Gilroy Black" ,sans-serif;} .news-source-inline span { font-family: "Gilroy Bold" ,sans-serif; color: #7F7F7F;} KAYNAK: AA Yedi ...

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
2 + 3 =