Arnavutköy'de 2 kişiyi boğulmaktan kurtaran Libyalı öldü

Arnavutköy'de boğulma tehlikesi geçiren iki  kişiyi  kurtarmak girdiği denizden bilinci kapalı olarak çıkarılan  Libyalı  Abdül Adem Melat Nasr , hastanede yaşamını yitirdi.

haber7
0

Arnavutköy de boğulma tehlikesi geçiren iki  kişiyi  kurtarmak için denize giren  Libyalı  Abdül Adem Melat Nasr , kaldırıldığı hastanede yaşamını yitirdi.

 

 

Alınan bilgiye göre ,  Arnavutköy  Yeniköy Mahallesi Plajı nda denize giren Ramazan Kutlu ve Musa Maden boğulma tehlikesi yaşadı.

Bu sırada ailesiyle piknik yapan Abdül Adem Melat Nasr ise Kutlu ve Maden e yardım etmek için denize girdi. Üç kişinin de denizden çıkamaması üzerine haber verilen cankurtaranlar olaya müdahale etti.

 

 

Dalgalarla boğuşan üç kişi cankurtaranlar tarafından kıyıya çıkarılırken , bu sırada Abdül Adem Melat Nasr ın bilincinin kapalı olduğu tespit edildi.

Libya vatandaşı ve diğer iki kişi , ilk müdahalenin ardından  Arnavutköy  Devler Hastanesine kaldırıldı. 

Nasr , hastanedeki müdahalelere rağmen kurtarılamazken , Kutlu ve Maden in durumlarının iyi olduğu öğrenildi.

.news-source-inline{margin-bottom: 20px;color: #A1A1A1;font-size: 15px; line-height: 15px;margin-top: 2px;font-family: "Gilroy Black" ,sans-serif;} .news-source-inline span { font-family: "Gilroy Bold" ,sans-serif; color: #7F7F7F;} KAYNAK: AA

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
7 + 5 =