Hakkari'de PKK'ya bir darbe daha!
Etiketler:

Hakkari'de 8 teröristin etkisiz hale getirildiği bölgede silah , mühimmat ve çok miktarda yaşam malzemesi ele geçirildi.

haber7
0

Hakkari nin Şemdinli ilçesinde 8 teröristin etkisiz hale getirildiği bölgede silah , mühimmat ve çok miktarda yaşam malzemesinin ele geçirildiği bildirildi.

Valilikten yapılan açıklamada , 24-25 Ağustos ta düzenlenen operasyonda  PKK  lı 8 teröristin etkisiz hale getirildiği Tuğlu Bölgesi nde arama tarama faaliyetinin yürütüldüğü belirtildi.

Açıklamada , şu ifadelere yer verildi:

"Aramada , 4 AK-47 kalaşnikof piyade tüfeği , dragunov keskin nişancı tüfeği , RPG-7 roketatar ,  5 antitank roketatar mühimmatı , 2 roketatar , AT-4 tanksavar füzesi , 8 el bombası , 3 telsiz , el yapımı patlayıcı yapımında kullanılan çok sayıda pil ve kablo , 8 elektrikli fünye , 3 tüp (EYP düzeneği kurulu) , 2 akım ölçer ve çok sayıda yaşam malzemesi ele geçirildi. Konuyla ilgili adli tahkikat devam ediyor."

.news-source-inline{margin-bottom: 20px;color: #A1A1A1;font-size: 15px; line-height: 15px;margin-top: 2px;font-family: "Gilroy Black" ,sans-serif;} .news-source-inline span { font-family: "Gilroy Bold" ,sans-serif; color: #7F7F7F;} KAYNAK: AA

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
9 + 6 =