Meteorolojiden uyarı: Bu akşamdan başlayacak

 Meteorolojiden  yapılan açıklamaya göre , Doğu ve Orta Karadeniz ile Orta ve Doğu Akdeniz'in Toroslar kesimi ile Doğu Anadolu'nun kuzey illerinde sağanak ve gök gürültülü sağanak bekleniyor.

haber7
0

Doğu ve Orta Karadeniz ile Orta ve Doğu Akdeniz in Toroslar kesimi ile Doğu Anadolu nun kuzey illerinde sağanak ve gök gürültülü sağanak bekleniyor.

 

 

Meteoroloji Genel Müdürlüğünden yapılan duyuruya göre , yarın Türkiye nin kuzey ve iç kesimleri parçalı ve çok bulutlu olacak.

Yağışların , bu akşam saatlerinde Niğde çevreleri , Orta ve Doğu Akdeniz in Toroslar kesimi  Doğu Karadeniz in yüksekleri , yarın da öğle saatlerinden sonra Doğu Karadeniz , Orta Karadeniz kıyıları , Orta ve Doğu Akdeniz in Toroslar kesimi ile Tokat , Erzurum , Erzincan , Kars ve Ardahan çevrelerinde sağanak ve gök gürültülü sağanak bekleniyor. 

 

 

.news-source-inline{margin-bottom: 20px;color: #A1A1A1;font-size: 15px; line-height: 15px;margin-top: 2px;font-family: "Gilroy Black" ,sans-serif;} .news-source-inline span { font-family: "Gilroy Bold" ,sans-serif; color: #7F7F7F;} KAYNAK: AA

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
6 + 9 =