Emine Bulut cinayetinde tepki çeken detay!

AK Parti  Kırıkkale  Milletvekili Ramazan Can , eski eşi tarafından öldürülen  Emine  Bulut'un ailesine taziye ziyaretinde bulundu.  Emine  Bulut'un annesi Fadime  Bulut  , "10 yaşındaki torunum , 'anneanne ben ambulans &cce

haber7
0

AK Parti  Kırıkkale  Milletvekili Ramazan Can , eski eşi tarafından öldürülen  Emine   Bulut  un ailesini ziyaret ederek , taziyelerini iletti.

Can , ziyarette baba Ahmet ve anne Fadime  Bulut  a başsağlığı dileğinde bulundu.

Baba Ahmet  Bulut  , burada yaptığı konuşmada , "Olay olduktan sonra arayarak beni tehdit ediyor. Bunları polise de söyledim. Senin soyunu kurutacağım falan diye tehdit ediyor. Aradığı numarayı da verdim emniyete. Bu suçlara idam gelmediği sürece bu olayların durması mümkün değil. Bunlar 3-5 yıl yatacak sonra yine al başına belayı." dedi.

"BEN AMBULANS ÇAĞIR DİYORUM ONLAR ÇEKİM YAPIYOR"

Anne Fadime  Bulut  ise "Kızım orada çocuğu ile çırpınırken o sırada eli tutuyor da çekim yapıyor , çocuk orada çırpınırken nasıl oluyor da onlar seyrediyor. Orası dönerci ise illaki imkan vardı. Hiç mi biri bir şey fırlatmadı? Onların da annesi , babası , ailesi var. Yazıklar olsun onlara. 10 yaşındaki torunum , anneanne ben ambulans çağırın diyorum , onlar çekim yapıyor diyor." ifadelerini kullandı.

Milletvekili Can da ziyaretin ardından gazetecilere yaptığı açıklamada , failin en ağır cezayı alacağına , adaletin tecelli edeceğine inandığını söyledi.

Bu acıların bir daha yaşanmaması temennisinde bulunan Can , şöyle konuştu:

"Bunun için yaptırım neyse ...

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
3 + 2 =