Cumhurbaşkanı   Erdoğan  Artvin'de vatandaşlara hitap ediyor.

haber7
0

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip  Erdoğan   Artvin  in Yusufeli ilçesinde vatandaşlara hitap ediyor.  Erdoğan  ın açıklamalarından öne çıkanlar şöyle:

Yusufeli ne yapılacak barajı engellemek için her türlü engellemeyi yaptılar. Bu eserin fiziki gerçekleşme oranı yüzde 70 i buldu. 2021 yılının nisan ayında Yusufeli barajında elektrik üretimi başlayacak.

 

"TÜRKİYE NİN HAKKINI SONUNA KADAR KORUYACAĞIZ"

Doğu Akdeniz de Amerika varmış , Fransa varmış , Mısır varmış , Katar varmış ama Türkiye yokmuş. Eline diline dursun. Sen orada bizim Yavuz umuzu görmüyor musun? Barbaros Hayrettin i görmüyor musun? Sondaj gemilerinin yanında sismik araştırma gemilerimizin yanında bizim fırkateynimizi görmüyor musun? Uçaklarımızla , her şeyimizle oradayız. Batı tehdit sallıyor. Biz tehdit mehdit dinlemeyiz. Burada Türkiye nin hakkını sonuna kadar savunuyoruz , savunacağız.

.news-source-inline{margin-bottom: 20px;color: #A1A1A1;font-size: 15px; line-height: 15px;margin-top: 2px;font-family: "Gilroy Black" ,sans-serif;} .news-source-inline span { font-family: "Gilroy Bold" ,sans-serif; color: #7F7F7F;} KAYNAK: HABER7 Yedi Gündem Abone Ol

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
3 + 7 =