Bekçilik sınavı ne zaman ve saat kaçta? Bekçilik sınavı giriş belgesi sorgulama!

 Bekçilik   sınavı  için tüm dayları heyecanlı bir bekleyiş başladı. 2019/2. Dönem Çarşı ve Mahalle Bekçiliği Yazılı  sınavı  hazırlıklarını tamamlayan adaylar sınav  giriş  belgelerini çıkartarak

haber7
0

Bekçi olmak isteyen adaylar 2019 2. Dönem Çarşı ve Mahalle Bekçiliği Yazılı  sınavı  için hazırlıklarını tamamladı. Sınav  giriş  belgelerini hazırlayıp sınava girecek olan binlerce vatandaş , gözünü sınavın başlayacağı saate çevirdi. Peki 2019/2. Dönem Çarşı ve Mahalle Bekçiliği Yazılı  sınavı  ne  zaman   saat  kaçta yapılacak? Bekçilik  sınavı   giriş   belgesi  nasıl alınır hepsi detayları ile haberimizde.

 

 

BEKÇİLİK SINAVI NE  zaman  YAPILACAK?

2019/2. Dönem Çarşı ve Mahalle Bekçiliği Yazılı Sınavı 24 Ağustos tarihinde  saat  14.00 te gerçekleştirilecek. Tüm adaylar sınavların yapılacağı merkezlere giderek , toplamda 100 soruluk sınava tabi tutulacak.

 

 

,

BEKÇİLİK SINAV GİRİŞ BELGESİ NASIL ALINIR?

2019/2. Dönem Çarşı ve Mahalle Bekçiliği Yazılı  sınavı  na girecek olan vatandaşlar , sınava girerken mutlaka kimlik ve sınav  giriş  belgelerini yanlarında bulundurmaları gerekiyor. Bekçilik sınavına girmeden önce tüm adaylar , bekçilik sınav  giriş  belgesini pa.edu.tr ya da MEB. üzerinde kolayca alabilirler:

Ayrıca MEB üzerinden bekçilik  sınavı   giriş   belgesi  almak isteyen adayların sisteme E- Devlet üzerinden  giriş  yapması gerekiyor. Bu neden ...

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
5 + 8 =