Erdoğan: Ayder'deki o salıncaklar temizlenecek

 Ayder  projesi için açıklama yapan  Erdoğan  , "O  salıncaklar  filan böyle acayip şeyler , bunları temizleyip hazırladığımız projeyi hayata geçireceğiz" dedi.

haber7
0

Memleketi Rize Güneysu ya gelen Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan Merkez Camisi önünde kendisini bekleyen vatandaşları selamladı. Makam aracından inerek otobüse geçen  Erdoğan  , burada kısa bir konuşma yaptı.

SALINCAKLAR KALDIRILACAK

Ayder Projesine de değinen  Erdoğan  , "O  salıncaklar  filan böyle acayip şeyler , bunları temizleyip hazırladığımız projeyi hayata geçireceğiz." diye konuştu.

"RİZE SON SEÇİMLERDE 1 NUMARA"

Geç saate kadar kendisini bekleyen hemşehrilerine teşekkür eden  Erdoğan  , "Rize , malum son seçimlerde bir numara oldu ve bir numara olmak suretiyle de hakikaten kendi içinden çıkarmış olduğu bu evladına sahip çıktı. Temennimiz bundan sonra 2023 e kadar en güzel şekilde hazırlanmak ve 2023 te Türkiye genelinde inşallah bir numara olmayı gerçekleştirmek.

Şimdi birileri rahat durmuyor , kendilerine göre bir şeyler yapma gayreti içinde olanlar var ama bugüne kadar hiçbirisi muradına eremedi. Çünkü niyeti bozuk olanlar , bunların akıbeti de hayır olmayacaktır. Siz hemşehrilerimle kardeşlerimle geleceğe emin adımlarla yürüyoruz , inşallah yürüyeceğiz." diye konuştu.

.news-source-inline{margin-bottom: 20px;color: #A1A1A1;font-size: 15px; line-height: 15px;margin-top: ...

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
3 + 7 =