Cumhurbaşkanı Erdoğan: Vakti geldiğinde hepsini açıklayacağız

 AK Parti  Genel Başkanı ve  Cumhurbaşkanı   Erdoğan  , 18. yıl dönümü dolayısıyla düzenlenen resepsiyonda yaptığı konuşmada "Hafıza kayıtlarımızın içerisinde olanları da  Vakti   geldiğinde  milletimizle , sizlerle

haber7
0

AK Parti Genel Başkanı ve  Cumhurbaşkanı  Recep Tayyip  Erdoğan  , partisinin  18. kuruluş yıl dönümü dolayısıyla ATO Congresium da düzenlenen resepsiyona katılarak konuşma yaptı.

"18 yıllık parti tarihimizin her döneminde sadece iş yapmakla değil farklı güçlerle mücadele etmekle de geçti" diyen  Cumhurbaşkanı   Erdoğan  konuşmasına şöyle devam etti:

"18 yıllık parti tarihimizin her döneminde sadece iş yapmakla değil farklı güçlerle mücadele etmekle de geçti. Hafıza kayıtlarımızın içerisinde olanları da  Vakti   geldiğinde  milletimizle , sizlerle paylaşacağımızı da şimdiden burada söylüyorum. Bu hafıza kaydının içerisinde çok şeyler var. Kim kimdir bunları milletimizin bilmesi lazım. Yanlış istikamette gitmeyelim. Vesayet odaklarından , terör örgütlerine , uluslararası örgütlerden içimizdeki mankurtlara kadar pek çok şeyle uğraşmak zorunda kaldık. "

.news-source-inline{margin-bottom: 20px;color: #A1A1A1;font-size: 15px; line-height: 15px;margin-top: 2px;font-family: "Gilroy Black" ,sans-serif;} .news-source-inline span { font-family: "Gilroy Bold" ,sans-serif; color: #7F7F7F;} KAYNAK: HABER7 Yedi Gündem Abone Ol

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
3 + 4 =