Monaco'dan iki farklı Falcao açıklaması

 Monaco  Teknik Direktörü Leonardo Jardim , her fırsatta Galatasaray'a gitmek istediğini yineleyen Radamel  Falcao  hakkında konuştu.

haber7
0

Monaco nun Nimes ile oynayacağı maçta  Falcao  nun sakatlığı sebebiyle oynayamayacağını açıklayan Jardim , şu sözleri kullandı;

 

 

 Falcao  MÜTHİŞ BİR PROFESYONEL

 Falcao  , şu anda oynayacak durumda değil çünkü sakatlığı var. Ayağından ağrısı bulunuyor. Ayrılmak istese bile eminim sakatlığı olmasa maça çıkıp oynardı , o motivasyonu sağlardı. Çünkü çok iyi bir profesyonel. Motive olmuyor diye oynamayacak bir futbolcu değil.  Falcao  , bu hafta sakatlığı bulunuyor diye oynamayacak. İki yıldır onunlayım ve her zaman profesyonel bir şekilde davrandı.

 

 

MONACO: ANTRENMANLARA DÖNDÜ

Öte yandan  Monaco  , internet sitesinden yaptığı açıklamada Kolombiyalı golcünün antrenmanlara başladığını duyurdu.  Falcao  , sakatlığı nedeniyle Fransa Ligi nin ilk  iki  haftasında oynanan Lyon ve Metz maçlarında forma giyememişti. (Sporx)

.yedigundem-title { font-size:20px !important;border-top: solid 1px rgba display: block; padding-top: 20px; margin-bottom: 12px; }

Paylas
Yorum Yaz
3 + 2 =