Putin ve Netanyahu Suriye'de iş birliğini görüştü

 Rusya  Devlet Başkanı Vladimir  Putin  ,  İsrail  Başbakanı Binyamin  Netanyahu  ile  Suriye  meselesinde Rusya-İsrail iş  birliğini  görüştü.

haber7
0

Kremlin basın servisinden yapılan açıklamada ,  Putin  ile  Netanyahu  nun telefonda görüştüğü ve görüşmede bölgesel konularda görüş alışverişinde bulunulduğu belirtildi. Açıklamada , Uluslararası terörizm ile ortak mücadelede ,  Suriye  konusunda Rusya-İsrail iş birliğinin sürdürülmesinde karşılıklı çıkarlar dile getirildi. ifadesi yer aldı.

İsrail Başbakanı Netanyahu’nun kısa süre önce Ukrayna’ya yaptığı ziyaret ile ilgili Putin’i bilgilendirdiği kaydedilen açıklamada ,  Rusya  ile  İsrail  arasında ikili ticaret ve ekonomik iş birliğinin daha da güçlendirilmesi konularına da değinildiği ifade edildi. Açıklamada , iki liderin , temasların sürdürülmesi konusunda anlaştığı aktarıldı.

.news-source-inline{margin-bottom: 20px;color: #A1A1A1;font-size: 15px; line-height: 15px;margin-top: 2px;font-family: "Gilroy Black" ,sans-serif;} .news-source-inline span { font-family: "Gilroy Bold" ,sans-serif; color: #7F7F7F;} KAYNAK: AA Yedi Gündem Abone Ol

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
3 + 4 =