Emine Bulut'un kardeşi konuştu, yürek yakan detayı açıkladı

Kırıkkale'de 6 yıl önce boşandığı eşi tarafından canice öldürülen  Emine  Bulut'un  kardeşi  Kazım  Bulut  konuştu. Katil zanlısının en ağır şekilde cezalandırılmasını isteyen  Bulut  , olay anını da anlattı.

haber7
0

Kırıkkale de eski eşi tarafından öldürülen 38 yaşındaki  Emine   Bulut  un  kardeşi  Kazım  Bulut  , katil zanlısının en ağır şekilde cezalandırılmasını istediklerini söyledi.

Kazım  Bulut  , gazetecilere yaptığı açıklamada , katil zanlısı F.B nin hiçbir zaman çocuğuna babalık yapmadığını , alkolü , uyuşturucuyu ve kumarı bırakmadığını ileri sürdü.

Ablasının zanlıdan yaklaşık 6 yıl önce tek celsede boşandığını anlatan  Bulut  , şöyle konuştu:

"Boşanırken de çocuktan yana hiçbir şey talep etmedi. Çocuk sizin olsun. dedi çünkü bunun babalık duygusu yok. Babalık duygusu olsa çocuğunun yanında annesine bu caniliği , vahşeti yapabilecek bir insan olamaz. Bunlara insan denmez. Buradan Sayın Cumhurbaşkanımıza sesleniyorum. Bunların hakkı idam. Çocuğunu ne zaman istese görebilirdi ama senede toplasan 5 defa ancak görüyordu çünkü istemiyordu. Çocuk hiçbir zaman ona Baba demedi.

Allah kimseye bu acıları yaşatmasın. Devlet büyüklerimizden tek isteğim idam. Başka hiçbir şey değil. Bu insanlar tekrar aramıza dönmesin."

Bulut , olay günü zanlının isteği üzerine ablasının onunla çarşıda buluştuğunu , tartıştıklarını ve ablasına hakaret etmeye başladığını öne sürdü.

Zanlının , ablasını eve gitmek için çocuğuyla minibüse bindiği sırada kolundan yakalayarak aşağı indirdiğini anlatan  Bulut  ...

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
5 + 8 =