Hidayet Türkoğlu'ndan büyük tepki!

Türkiye Basketbol Federasyonu Başkanı  Hidayet   Türkoğlu  , Rasim Ozan Kütahyalı'nın yeniden ekranlara çıkarılmasına  büyük   tepki  gösterdi.

haber7
0

Türkiye Basketbol Federasyonu Başkanı ve Cumhurbaşkanlığı Başdanışmanı  Hidayet Türkoğlu  , geçtiğimiz  Beyaz TV  ekranlarında Boşnaklara hakaret eden Rasim Ozan Kütahyalı için sosyal medya hesabından çok sert açıklamalarda bulundu. Hidayet Türkoğlu , Kütahyalı için "Boşnak ve Türk halkının vicdanında müebbete mahkum olan , ahlaksız , aşağılık ve özrü mümkün olmayan hakaretin sahibi ..." yorumunu yaptı ve programa yeniden çıkarılmasıyla ilgili televizyon kanalına  tepki  gösterdi.

Türkoğlu nun tweet leri şu şekilde:

Boşnak ve Türk halkının vicdanında müebbete mahkum olan , ahlaksız , aşağılık ve özrü mümkün olmayan hakaretin sahibi Rasim Ozan Kütahyalı nın ekran karşısına çıkarılması nasıl bir garabettir , akıl tutulmasıdır.

Beyaz TV nin derhal bu hatadan dönmesi ve bu şahsı , layık olduğu çukura geri göndermesi gerekir.SAFFET SANCAKLI DA TEKİ GÖSTERDİ MHP Kocaeli Milletvekili Saffet Sancaklı da Rasim Ozan Kütahyalı nın Boşnaklarla ilgili sözlerinin ardından yeniden  Beyaz TV  ekranlarına dönmesine  tepki  gösterdi. Kütahyalı’nın geri dönüşünün ardından açıklama sosyal medya hesabından "Ömür boyu peşindeyim" sözleriyle açıklama yayınlayan MHP’li Sancaklı ...

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
4 + 5 =