AEK hocası sinirlendi! 'Aptal değilim'

 AEK  Teknik Direktörü Miguel Cardosa , farklı Trabzonspor mağlubiyetinin ardından , "Mutlu değiliz , daha iyi oynayabilirdik" dedi.

haber7
0

Maçın ardından basın mensuplarına açıklamalarda bulunan  AEK  Teknik Direktörü  Miguel Cardoso  ise ilk yarı başındaki iyi oyunlarını devam ettiremediklerini belirterek , "1-0 öndeyken 2 kornerden gol yedik. İkinci gol için fırsatlarımız vardı. İkinci yarı maalesef pozisyonumuzu kaybettik , hatalar yaptık. Rakibin yaptığı kontrataklardan 3. golü yedik. Maç boyunca iyi oyunumuzu sürdürmeliydik. Rakibin hızlı oyuncuları vardı , hatlarımız birbirinden uzaklaştı , daha dengeli oynamalıydık" değerlendirmesinde bulundu. 

 

 

Önlerinde bir 90 dakika bulunduğunu kaydeden Cordosa , "Aptal  değilim  durumun zor olduğunu biliyorum. Mutlu değiliz daha iyi oynayabilirdik. Takımımız birbirini tanıyor. 72 saat sonra yine bir maçımız var , enerjimizi korumamız lazım. Benden enerjimi kaybetmemi beklemeyin. Takım olarak hep beraber devam edeceğiz" şeklinde konuştu. 

.yedigundem-title { font-size:20px !important;border-top: solid 1px rgba display: block; padding-top: 20px; margin-bottom: 12px; } GÜNÜN ÖNEMLİ GELİŞMELERİ ...

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
5 + 6 =