İmamoğlu'ndan, sel zamanı tatile gitmesiyle ilgili tepkilere yanıt

İstanbul Büyükşehir Belediye (İBB) Başkanı Ekrem  İmamoğlu  , İBB bünyesindeki Medya AŞ'den bir grup çalışanın işten çıkartılmasına ilişkin , 'Arkadaşlarımın elbette ki büyükşehir ça

haber7
0

İBB Başkanı  İmamoğlu  , Hasanpaşa Kapalı Pazar Alanı , restorasyonu süren Kadıköy Gazhane Binaları ve Kurbağalıdere deki ıslah çalışmalarını yerinde inceledi. Gezdiği alanlarda yetkililerden bilgi alan İmamoğlu , vatandaşlarla fotoğraf çektirirken , sorunlarını dinledi.

Şehir içi yolcu taşımacılığı yapan bir minibüs şoförü de İmamoğlu na mesleki sorunlardan bahsetti ve İBB den sorunun çözümü için destek beklediğini dile getirdi.

İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu , incelemelerin ardından gazetecilere yaptığı açıklamada , restorasyon sürelerinin uzadığı ve bitişlerinde belirsizlik olan alanları özellikle ziyaret ettiklerini söyledi.

İmamoğlu , Kurbağalıdere deki ıslah çalışmalarının tamamlanmasıyla bölgenin rahatlayacağını , Gazhane nin de faaliyete geçmesiyle ciddi bir kültürel adımı sonlandırmış olacaklarını dile getirdi. 

"ARKADAŞLARIMIN BÜYÜKŞEHİR ÇALIŞANLARI ÜZERİNDE BİR ARAŞTIRMASI VAR"

Gazetecilerin sorularını yanıtlayan İmamoğlu , İBB iştiraki Medya AŞ den 50 kişinin işten çıkartılmasına ilişkin , "Arkadaşlarımızın tespitleri ve çalışmalarının prensipleri var." dedi.

İmamoğlu , şöyle devam etti:

"İş disiplini , iş disiplinine uymama , uyma veya işe gelmeme gibi bir takım karakteri varsa çalışanların ona ...

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
4 + 4 =