Kocaeli Valiliği açıkladı; 20 Eylül'e kadar geceleri kapatılacak

 Kocaeli  Valiliği'nce Anadolu yolunun Ankara yönü İzmit Doğu kavşağı ile Adapazarı gişeleri arasının , üstyapı onarım ve yenileme çalışmaları nedeniyle 20 Eylül'e  kadar  21.00- 06.00 saatlerinde ulaşıma k

haber7
0

Kocaeli  Valiliği  nden yapılan yazılı açıklamaya göre , Karayolları 1 inci Bölge Müdürlüğü nce Körfez ile Gümüşova kavşağı arası otoyol ve bağlantı yollarında üstyapı iyileştirmesi ve büyük onarım inşaatı kapsamında , İzmit Doğu kavşağı ile Adapazarı gişeleri arasındaki bölümde üstyapı onarım ve yenileme çalışmaları devam ediyor.

 

 

Çalışmalar nedeniyle Anadolu yolu İzmit- Adapazarı yönü , tamamen trafiğe kapatılacak. Trafik akışı , İzmit Doğu kavşağından  D100  yoluna yönlendirmeyle Adapazarı gişelerinden tekrar yola katılımla sağlanacak.

Her gün 21.00- 06.00 saatlerinde yapılacak çalışma , 20 Eylül Cuma günü saat 06.00 da tamamlanacak. Söz konusu kesimde , bu tarihe  kadar  saat 21.00 de trafiğe  kapatılacak  olan yol , saat 06.00 da tekrar kullanıma açılacak. Trafik düzenlemeleri , sınav ve bayram günleri göz önünde bulundurularak , gerçekleştirilecek. Ayrıca çalışmalar kapsamında emniyet tedbirleri alınacak , trafik işaretlemeleri yapılacak , sürücülerin yol üzerindeki trafik işaret ve işaretçilerine uymalarının gerektiği belirtilecek. 

 

 

.news-source-inline{margin-bottom: 20px;color: #A1A1A1;font-size: 15px; line-height: 15px;margin-top: 2px;font-family: "Gilroy Black" ,sans-serif;} .news-source-inline span { font-family: "Gilroy Bold" ...

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
4 + 7 =